Appartement te koop in Leuven voor € 325.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LQ247)
- Prijs € 325.000
- Adres J.B. Van Monsstraat 127 / 0401, 3000 Leuven
- Type Appartement
- Woonopp. 96 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1949
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
- Virtueel bezoek Klik hier
Vlak bij het treinstation, de oprit van de autostrade en het bruisende centrum van Leuven bevindt zich dit ruime appartement op de vierde verdieping.
Het appartement heeft momenteel een EPC E (416), mits het plaatsen van een warmtepomp zakt uw EPC score ineens drastisch naar A! De EPC simulaties kunnen u bezorgd worden.
Via de inkomhal heb je toegang tot alle ruimtes van het appartement. De lichtrijke woonkamer biedt een aangename leefruimte, terwijl de twee volwaardige slaapkamers zorgen voor optimaal comfort. De badkamer is uitgerust met een ligbad en een dubbele lavabo. Daarnaast is er een apart toilet.
De functionele keuken sluit aan op een mooi terras van 18m², waar je in alle rust kunt genieten van de buitenlucht.
Verder is er nog een ruime private bergruimte op de kelderverdieping alsook een gemeenschappelijke.
Het appartement is gelegen in een kleinschalig gebouw met 5 units, er zijn geen grote kosten gepland. Het dak werd in 2021 vernieuwd. Tot slot is het appartement uitgerust met 4 200 WP aan zonnepanelen.
De elektriciteit zal tegen de akte conform zijn en herkeurd, de verkopers doen hiervoor het nodige.
Een ideale woonst voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een centrale ligging, of een interessante investeringsopportuniteit.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar