Duplex te koop in Lier voor € 495.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LE6CB)
Deze prachtige duplex is gelegen op een idyllische plek binnen de Nete in het historisch centrum van Lier.
Deze unieke woonst biedt een panoramisch uitzicht op de Nete én de belangrijkste monumenten van de stad, waaronder de Zimmertoren en de Sint-Gummaruskerk.
De duplex beschikt over een ruime woonkamer met grote raampartijen, waardoor je voortdurend geniet van natuurlijk licht en het prachtige uitzicht. Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, voorzien van alle moderne comfort en welke toegang geeft naar het Noordwest gerichte terras.
Naast de keuken is er een praktische berging met ingemaakte kasten, ideaal voor extra opslagruimte.
Op de tweede verdieping bevinden zich 2 volwaardige slaapkamers, een apart toilet en een stijlvolle badkamer met dubbele lavabo in een badkamermeubel, een inloopdouche en extra ingemaakte kasten.
Het absolute pronkstuk van deze woning is het royale Zuidwest gerichte zonneterras op de tweede verdieping, uitgerust met een zonneluifel. Hier geniet men van een adembenemend verzicht over het pittoreske Lier – een ware oase in het hart van de stad.
Deze duplex combineert luxe, comfort en een uitzonderlijke ligging. Een unieke kans voor wie op zoek is naar stijlvol wonen met karakter en uitzicht.
Troeven:
* Unieke locatie
* Zicht op alle monumenten en binnen de Nete
* Gunstige EPC label C
* 2 Terassen
Interesse in deze prachtige duplex met unieke locatie? Contacteer ons via Toon nummer of Toon e-mailadres voor een afspraak ter plaatse of meer info.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 3
Verdieping 4
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar
Prijshistoriek Meer info
Tot. prijsverschil
| Datum | Vraagprijs | Verschil | Woonopp. | Grondopp. |
|---|---|---|---|---|
| 12-09-2025 | € 510.000 | - | € 3.493,15 /m² | € 2.712,77 /m² |
| 08-12-2025 | € 495.000 | -3 % | € 3.390,41 /m² | € 2.632,98 /m² |
EPC Werf 17 bus 2.pdf