Villa te koop in Oostvleteren voor € 638.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LQT5C)
- Prijs € 638.000
- Adres Hogebrugstraat 2 / A, 8640 Oostvleteren
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 267 m²
- Grondopp. 727 m²
- Slaapkamers 5
- Badkamers 1
- Garages 1
- Tuin ZO
- Bebouwing open
- Bouwjaar 2005
- EPC 125 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 813
Villa uit 2005 te koop in Oostvleteren met 5 slaapkamers en een hoogwaardige afwerking. Dit alleenstaand huis te koop is gelegen in de Hogebrugstraat 2A en geniet van een vlotte verbinding met Ieper, Poperinge en Veurne. Het huis is energiezuinig gebouwd (EPC B) met hoogwaardige materialen en is perfect onderhouden. Er zijn onder meer zonnepanelen, vloerverwarming, airco's, elektrische rolluiken, regenput 30.000L en nog veel meer! Gelijkvloers wonen is mogelijk door een gelijkvloerse slaap-en badkamer. Uitermate geschikt voor wie op zoek is naar een kwalitatieve woonst met een praktische indeling!
INDELING:
Gelijvloers: Ruime inkomhal met apart toilet - garage met sectionaalpoort een aansluitingen voor wasmachine - woonkamer met eetplaats en salon, voorzien van gashaard en tv-meubel in natuursteen - aluminium veranda met elektrische screens - leefkeuken met eetplaats en hoogwaardig afgewerkte keuken met keukeneiland, voorzien van natuursteen werkblad - praktische berging naast de keuken - gelijkvloerse badkamer met lavabomeubel, ligbad en douche - gelijkvloerse slaapkamer.
Eerste verdieping: Royale nachthal met apart toilet en berging - 4 ruime slaapkamers.
Verder is er nog een ruime geïsoleerde zolder die veel bergruimte herbergt.
Buiten: Ruim perceel van 727m², volledig omheind en afgesloten met automatische toegangspoort - veel parkeerruimte voor-en naast de woning - aangelegde tuin met terras en kwalitatief gemetseld bijgebouw met twee verdiepingen.
TROEVEN
5 kamers, EPC B, Zonnepanelen, Arco-warmtepomp, vloerverwarming op gas, elektrische rolluiken, blanco keuring elektriciteit, 30.000 liter regenput
De eigendom wordt aangeboden via de Pre-sale formule. Op 05/09/2026 tussen 14:00 en 16:00 kan u de woning op afspraak komen bezichtigen en een bod uitbrengen. De vermelde prijs is een instelprijs. Voor meer info, gelieve contact op te nemen met de dossierverantwoordelijke.
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar