Gemengd gebruik te koop in Sint-Martens-Leerne met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LMY6E)
- Prijs Prijs op aanvraag »
- Adres Leernsesteenweg 238, 9800 Sint-Martens-Leerne
- Type Gemengd gebruik (Huis)
- Woonopp. 299 m²
- Grondopp. 612 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bebouwing halfopen
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 387 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.462
- Vrij op bij akte na betaling
- Video Klik hier
Op zoek naar een pand waar wonen en werken perfect samengaan? Dit handelshuis met woonst, garage en opslagruimte, gelegen op een absolute A-locatie langs de Leernsesteenweg in Deinze, biedt een unieke opportuniteit voor zelfstandige ondernemers.
Dankzij de uitstekende visibiliteit en commerciële ligging geniet u van maximale zichtbaarheid en passage — ideaal voor een winkel, kantoor, praktijk of vrij beroep.
De woning zelf beschikt over een aangenaam en praktisch woonvolume met 3 volwaardige slaapkamers, een badkamer en een nog in te richten zolder die nog extra mogelijkheden biedt. Daarenboven is er een sauna aanwezig voor extra comfort en ontspanning.
Achterliggend vindt u een ruime opslagruimte en garage, perfect voor stock, atelier of logistieke doeleinden — perfect voor wie wonen en werken wil combineren.
Extra troeven:
✔ Geen renovatieverplichting
✔ Combinatie wonen – werken – opslag
✔ Uitstekende visibiliteit en bereikbaarheid
✔ Veel parkeermogelijkheden in de omgeving
✔ Flexibele invulling mogelijk
Waarom Deinze?
Deinze is een bruisende stad met een sterke economische activiteit en een strategische ligging tussen Gent en Kortrijk. Bovendien geniet u van een vlotte en snelle verbinding naar de E40, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid voor klanten, leveranciers en woon-werkverkeer.
Een zeldzame kans voor wie op zoek is naar een commercieel sterk gelegen pand met woonst en uitbreidingsmogelijkheden.
Interesse?
Contacteer Stefanie D'hondt via Toon nummer of stefanie@valorvastgoed voor meer info of een vrijblijvende bezichtiging.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
-
Gewestinfo-O2025-0540664-3_6_2025.pdf
-
RechtVanVoorkoop-O2025-0540665-3_6_2025.pdf
-
Overstromingsgevaar-O2025-0540667-3_6_2025.pd...
-
OnroerendErfgoed-O2025-0540666-3_6_2025.pdf
-
OmgevingsRapport-O2025-0540674-3_6_2025.pdf
-
OVAM_Bodemattest_1.pdf
-
VIP_Summary_52.pdf
-
EPC.pdf
-
Asbestattest.pdf
-
Elekriciteitskeuring.pdf
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 48 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa /jaar